Купюроприймач, купюрник, валідатор, банкнотопріёмнік — це пристрій, призначений для прийому паперових грошей. Купюроприемники cashcode. Компания VendingPro использует для установки на свои платежные терминалы купюроприемники производства канадской компании Cashcode Зазвичай використовується в апаратах і системах самообслуговування населення таких як:
торгових автоматах
ігрових автоматах
платіжних терміналах
банкоматах
паркомати
кавових автоматах

Продаж, обслуговування і технічна підтримка здійснюється також за допомогою міжнародної мережі відділень, офіційних дистриб’юторів і сервісних центрів. У флагмані компанії Cashcode валідаторі MSM 3024 Запатентований новинки, реалізовані в купюрник дозволяють забезпечувати максимальні результати при визначенні справжності паперових купюр.

Барвисті оптичні датчики зчитують будь-які відтінки фарб одночасно на обох сторонах купюри, ємнісні датчики перевіряють параметри щільності паперу, наявність водяних знаків і ниток захисту, а безконтактні індуктивні датчики виявляють будь-які можливі хитрощі шахраїв. Широке застосування в сфері термінального обладнання знайшли купюроприемники моделей MVU 1024, MVU 1034 MSM 3024, MFL. Всі посадочні місця у даних валідаторів стандартні.