Який краще придбати глюкометр людині, у якого цукровий діабет 1-го типу?
При діабеті першого типу потрібно регулярно (мінімум 4-5 рази на добу) вимірювати показання глюкози в крові. А в разі хвороби (наприклад, ви застудилися) – набагато частіше.

Отже, дуже важливо вивести правило, яке свідчить, що глюкометр без спеціальних тест-смужок – це даремний прилад. Купити глюкометр по гарній ціні ви можете на сайті http://acservis.com.ua/ru

При виборі приладу обов’язково потрібно порахувати, скільки в місяць вам потрібно тест-смужок. Так можна визначити, скільки треба витратити коштів на одноразові витратні матеріали для глюкометра – ланцети і тест-смужки. Основна сума випливає з вартості тест-смужок.

Зверніть увагу! Якщо ви крім інсуліну отримуєте безкоштовно витратні матеріали для глюкометра, вам потрібно у свого ендокринолога уточнити до яких саме глюкометрів дають безкоштовні тест-смужки, скільки їх видається (може бути необхідна кількість доведеться докуповувати, якщо в цьому буде необхідність).

Який вибрати глюкометр? Який глюкометр ідеальний, кращий?
Для всіх просто не існує ідеального глюкометра. У кожної людини є свої уподобання і побажання про те, якими повинен володіти найкращий глюкометр характеристиками. Тому потрібно взяти ручку і листок паперу і відзначити ті характерні риси, якими повинен володіти ваш ідеальний глюкометр. Записувати характеристики краще в стовпчик, що б у підсумку можна було їх розставити по значущості. Якщо для вас важлива який-небудь параметр, просто його прочитайте, не записуючи в ваш стовпчик.