Людина третину свого життя проводить уві сні. Щоб сон був міцним, здоровим, його потрібно вдягнути в комфортні умови, серед яких не останнє місце займає ковдру. Головне завдання вироби складається в забезпеченні комфортної температури тіла в будь-який час року купить одеяло киев. Залежно від сезону буває:

зимовий — являє собою чохол з наповнювачем (має добре зігрівати, зберігати тепло);
міжсезонне — забезпечує затишок при будь-якому температурному режимі;
літнє — як правило, гігроскопічна, що характеризується хорошою повітропроникністю (бавовняний матеріал для такого виробу найкращий).
З огляду на, можливість використання в якості наповнювача різних матеріалів, виріб різниться за видами:

вовняне — виготовлено з волосяного покриву тварин (вівця, верблюд), може використовуватися, як позасезонним варіант, як пледа. Сприяє зняттю нервового перенапруження. Такий варіант може не підійти людям, які мають алергічну реакцію на натуральну шерсть;
шовкове — добре зберігає тепло, довговічні, антиалергенну, але дорого коштує;
пухова — легке, тепле, добре пропускає повітря, зберігаючи тепло. Вимагає періодичної просушування, чищення. Чим якісніше пух і більше його відсоток в наповнювачі, тим вище вартість;
ватяну — важке, антиалергенне, тепле, але вбирає всі навколишні запахи і важко піддається чищенню;
синтетичне — легке у догляді, але практично не вбирає вологу (піт);
бамбукове — вважається найбільш екологічно чистим, має антимікробні властивості, добре пропускає повітря.
Виготовленням даного роду продукції займаються вітчизняні, турецькі, французькі, італійські, німецькі і багато інших світових виробників.