Косметолог (дерматокосметолог) — медичний фахівець, чия робота орієнтована на профілактику і лікування захворювань шкіри, корекцію косметичних дефектів, відновлення здоров’я волосся і нігтів. У нас найкращій косметолог киев. Лікар проводить огляд і визначає тип шкіри, підбирає ефективні і безпечні лікувальні процедури, косметичні продукти для повсякденного догляду, призначає і проводить Догляду та лікувальні процедури, малі хірургічні втручання.

Лікарі-косметологи працюють за напрямками:
Лікувальна косметологія: профілактика, діагностика та лікування шкірних хвороб.
Декоративна (естетична) косметологія: збереження молодості і природної краси шкіри, поліпшення її естетичного вигляду, а також стану волосся і нігтів за допомогою косметичних засобів і апаратних методів. Косметологи-естетист можуть не мати вищої медичної освіти. В такому випадку фахівець не може працювати в медустанові і проводить виключно естетичні процедури: чистки, пілінги, маски, депіляцію і т. Д. Призначення лікарських препаратів і виконання маніпуляцій, що супроводжуються порушенням шкірних покривів — послуги поза компетенцією косметолога-естетист.
Для лікування і відновлення шкіри, волосся і нігтів в своїй роботі лікар-дерматокосметолог використовує такі методи:

Консервативні: усунення проблем зі шкірою за допомогою нанесення масок, кремів, лосьйонів, гелів і т. Д. Також сюди відносяться лікувальні косметичні ванни, обгортання і масажі.
Ін’єкційні: введення спеціалізованих складів з метою корекції зморшок, рубців, вікових змін шкіри, а також вдосконалення рис обличчя.
Апаратні: з використанням спеціалізованого обладнання, за допомогою якого лікар може впливати навіть на глибокі шари дерми.
Хірургічні: застосовуються, коли консервативні і апаратні методики безсилі при корекції вроджених або придбаних шкірних дефектів: шрамів, рубців, спайок, доброякісних новоутворень.