Карпати, безумовно, місце сили для багатьох українців. Гори приховують багато привабливих місць та надають безмежні можливості для різноманітного відпочинку в Карпатах протягом цілого року. Також для вашого відпочинку, ми пропонуємо вам номера в готелі koruna.

Неймовірні гірські озера, свіже повітря густих соснових лісів, чарівні гірські села, комфортабельні курорти та оздоровчі центри, сучасні гірськолижні комплекси, безліч цікавих туристичних маршрутів, відомих природних та рукотворних пам’яток цього колоритного краю приваблюють мандрівників з усього світу, адже в українських Карпатах кожен  знайде щось цікаве для себе.   Велика територія України робить її дивовижним місцем для піших прогулянок. Однак найбільш захоплюючі стежки розташовані в Карпатах. Кажуть, що з одного найвищих гірських хребтів Чорногора можна милуватися панорамою всієї Західної України. Гірський масив Мармарош висотою 1940 метрів,  який лежить на кордоні з Румунією, теж вартий уваги туристів. Особливо гарно тут навесні та влітку, коли зелень, барвисті квіти та ягоди покривають вершини гір.

Підйом на найвищу гірську вершину Говерлу – справжній виклик та незабутня пригода під час відпочинку в Карпатах. Похід, звичайно, потребує певних зусиль та часу, але, як результат, ви отримаєте захоплюючий вид, який відкривається з висоти 2061 метрів, та підкорену вершину в активі.

Якщо у вас немає часу або можливості, для підкорення Говерли, є маса нижчих, але не менш мальовничих гірських вершин. Бребенескул нагороджує альпіністів прекрасним кришталевим озером, вирізаним льодовиками. Гора Піп Іван ідеально підходить для любителів історії, оскільки ви можете дослідити покинуту обсерваторію на її вершині, названу Білим слоном. З вершин Менчул, Туркул або Хемба також відкриваються чудові краєвиди.