ардіни-розташовані по всій довжині карниза завіси з легкої напівпрозорої тканини — можуть оформляти вікна самостійно або в якості невід’ємної частини класичних штор. Вони мають досить естетичний вигляд, розсіюють світло і дозволяють йому м’яким потоком литися з вікон, і в той же час цілком надійно захищають ваш особистий простір від сторонніх поглядів, якщо в приміщенні не горять освітлювальні прилади. У нас найкращі карнизы в алматы.

До карнизу гардини можуть кріпитися декількома способами, кожен з яких має як переваги, так і недоліки. Найпоширеніші варіанти — за допомогою петель, люверсів і тасьми.

Залежно від форми і розмірів вікон дизайнери використовують гардини різної висоти. Більшість людей вважає за краще класику-гардини, які не дістають до підлоги один-два сантиметри. Вони виглядають просто чудово, а їх ніжна тканина не брудниться об підлогу. Звичайно, довші, що лежать на підлозі гардини виглядають розкішно, але пред’являють підвищені вимоги до чистоти підлоги. Другий поширений варіант-гардини висотою до підвіконня.

Дизайнери салону Satin нададуть професійну допомогу у всьому, що стосується гардин, від зняття розмірів, підбору тканин, довжини, кріплення і моделей до індивідуального пошиття на замовлення і навішування. Також у нас можна замовити жалюзі в Алмати і текстиль для дому.