Кейтерінгова компанія рада допомогти вам в організації виїзної реєстрації шлюбу в будь-якій точці країни! Це може бути садиба, а може яхта або прекрасний парк, вам вибирати .. Погодьтеся, що на такого роду церемонію, ви зможете запросити будь-яку кількість гостей і при цьому не переживати, що все не помістяться в маленькому залі РАГСу Виїзна реєстрація — явище в світі абсолютно не нове. Хоча воно тільки набирає обертів, бажаючих зробити «розпис» нестандартної стає все більше і більше. Подбати про такий варіант проведення весілля необхідно заздалегідь, щоб вибрати найкраще місце для цієї незабутньої події!

Фахівці компанії візьмуть на себе всі нюанси канапе на заказ організації кейтерингу: консультація, підбір місця, допомога в узгодженні і отриманні дозволу на місце проведення церемонії; підбір музичного супроводу, технічного забезпечення; організація фуршетной частини; допомога в підборі декору нарешті зроблять ваше свято тільки вашим. Виїзна реєстрація шлюбу — це незвичайна, яскрава і барвиста церемонія! .

Як це красиво і романтично — реєструвати шлюб на зеленій галявині в білосніжному наметі, прикрашеному квітами та країнами, що розвиваються стрічками, або в старовинному особняку — у величному залі з колонами під акомпанемент живого виконання.