Існує велика кількість сайтів, на яких можна зайнятися вивченням казахської мови. У нас найкраще изучение казахского языка.

На сайті сказано, що безкоштовним сервісом вже користуються понад 109 тисяч осіб. Їм доступні онлайн-курс казахської мови, тематичні аудіо та відеозаписи, словник і тести для перевірки знань. Крім веб-версії, є додатки для Android і iOS.

Є й особливий курс, де користувач буде працювати з викладачами – це навчання по Skype. Такий підхід-пряме спілкування з педагогом – може давати хороші результати, проте записуватися на курси потрібно заздалегідь.

Є ще один спеціалізований сайт — » казахська мова. Просто про складне». Його веде Тетяна Валяєва з Алмати, яка вивчила мову, щоб допомагати дітям з уроками. На порталі зібрані як окремі уроки, так і інформація про граматику, книги казахською мовою, словник і багато іншого.

Як написала автор курсу, вона складала матеріал так, як їй самій було простіше вивчати мову. Всі ресурси повністю безкоштовні.

В Інтернеті є безліч інших курсів (в тому числі на Youtube) і книг-самовчителів. Кожен може підібрати той варіант, який йому здається більш зручним.