Переваги Єгипту відомі кожному: якісний пляжний відпочинок круглий рік на Середземному і Червоному морях, розбавлений відмінним дайвінгом, плюс різноманітна «екскурсіонка»: піраміди, Сфінкс і Луксор. Все про Єгипет від Хургади до шарму: тури, готелі, ціни, погода. Детальнише на otpusk.com/search/egypt/.
Вгадайте, чим Єгипет схожий на ялинку? Правильно! Він теж взимку і влітку одним кольором — кольором бірюзового моря, яскравою підводного життя і строкато одягненої натовпу туристів, в тому числі з Росії. Неабияка кількість наших відпочиваючих звикло вважати Єгипет цілорічної «другою дачею», куди можна вирватися на вихідні позасмагати і попірнати. Історична «екскурсіонка» — в комплекті: піраміди і Луксор щодня осаджують натовпи мандрівників, охочих доторкнутися до вічності. Ну а про дайверів і говорити нічого: їх тут по три десятки на кожен риф. Столиця-Каїр (Cairo). Великі міста-Олександрія (Alexandria), Луксор (Luxor), Асуан (Aswan), Порт-Саїд (Port Said), Гіза (Giza).

Країна сфінксів і фараонів не може мати банального адміністративно-територіального поділу — від одного цього канцелярського словосполучення вже віє чимось нудним. Тут все по-іншому. Ще зі шкільної лави ми знаємо, що в давні часи Єгипет ділився на верхній, нижній і середній. Найцікавіше, що Верхній — це зовсім не частина країни біля Середземного моря, на півночі. Навпаки-це Єгипет Нижній. А та частина, що називається «верхньої«, розташована» внизу» на самому півдні, біля кордону з Суданом. У підсумку Єгипет можна розділити на 6 великих областей: Синайський півострів, узбережжя Червоного моря, Західну пустелю і ті самі три історичних області, з яких ми почали: нижній, середній і верхній. Детальніше про ці області можна прочитати на сторінці міста і курорти Єгипту.