Срочный автовыкуп в Киеве — это просто и быстро, если вы обратитесь к auto-broker. Для того, чтобы мы сразу смогли максимально точно рассчитать стоимость вашего автомобиля — пришлите в заявке его фотографии.
Срочный автовыкуп в Киеве: какие машины мы покупаем
Вы можете обратиться в нашу компанию для выкупа авто дорого в любом состоянии. Мы покупаем:
цели;
битые;
после ДТП;
новые;
что были в употреблении;
устаревшие;
ретро.
При этом не важно, какого года выпуска ваш автомобиль, какой марки и модели. Мы в любом случае готовы рассмотреть ваш вариант. Просто оставьте заявку, по возможности пришлите нам фото авто, и мы озвучим вам предварительную цену.

Якщо ви вирішили розпрощатися з несправним автомобілем, або побували в ДТП, тоді фірми, що спеціалізуються на автовикуп – відмінний варіант. Ви не витратите багато часу, та й виторгувати гідну суму грошей за дефектне авто буде важко. Якщо ж ви хочете продати повноцінну справну машину, тоді не лінуйтеся і скористайтеся класичними схемами, різниця в грошах буде дуже помітним. Автовикуп кредитних авто, з погашенням заборгованості Сьогодні єдиного порядку за продаж кредитних автомобілів не існує. Машину в кредит може продавати сам банк, або ж позичальник самостійно. Якщо продаж транспортного засобу взяв на себе банк, то автомобіль спочатку ставиться на майданчик, потім оцінюється і передається в автосалон для реалізації. Якщо угода здійснюється безпосередньо власником, покупця позичальник шукає сам, однак, операція буде здійснюватися на території банку. Покупець заставного авто перераховує кошти на спеціально відкритий рахунок, після оформлення повного пакету документів, кошти перераховуються в рахунок погашення кредиту.